Žebříček nejlepších finančních produktů za rok 2018

Žebříček nejlepších finančních produktů za rok 2018

Dostali jste se do tíživé finanční situace a potřebujete si půjčit? Nebo vás jen zajímají pojištění či možné hypotéky, na které lze dosáhnout? Zkrátka a dobře, ať už potřebujete pomoct vztahující se na cokoli z finančního světa, oceníte vědět, na koho se v případě potřeby obrátit. Pomoct může žebříček finančních produktů – žebříček nejlepších finančních produktů – za rok 2018. Víte, jaké společnosti jsou hodnoceny nejlépe a jaké společnosti tedy můžete v případě potřeby požádat o pomoc? 

Když si chcete sjednat osobní účet 

Přemýšleli jste nad tím, že byste si zřídili osobní účet? Nechcete nosit neustále hotovost v peněžence a máte chuť konečně být moderní a platit kartou? V žebříčku nejlepších bank poskytujících bankovní osobní účty se na prvních příčkách usadily banky Equa Bank s jejím běžným účtem, dále mBank s mKontem a také Air Bank s produktem nazvaným Malý tarif.  

Hodnoceny byly na základě výhodnosti. Osobní účet od Equa bank je zcela zdarma, dokonce bez jakýchkoli podmínek. 

Když si chcete sjednat spořící účet 

Nebaví vás spořit si peníze pod polštář a raději byste si zřídili spořící účet, kde se budou vaše úspory aspoň trochu zvýhodňovat? Doporučujeme investovat do Air Bank – spořícího účtu, který se v žebříčku nejlepších spořících účtů za rok 2018 usadil na první pozici. Těsně za ním je pak Wüstenrot spořící účet od Wüstenrot hypoteční banky, třetí je FÉR spoření PLUS od banky Sberbank.  

Když si chcete sjednat spotřebitelské bankovní neúčelové úvěry 

V případě sjednání neúčelových spotřebitelských bankovních úvěrů se obraťte na Air Bank a zvolte finanční produkt Půjčka. Jedná se o nejlepší spotřebitelský bankovní neúčelový úvěr letošního roku. Těsně za ním je ČSOB Flexi půjčka na cokoliv od ČSOB, třetí pak Osobní úvěr od Komerční banky.  

Když si chcete sjednat hypotéku 

Hypotéky jsou v současné době velmi aktuální téma, otázkou je, na koho se obrátit, pokud o hypotéku máte zájem. První místo si obhájila mHypotéka Light od mBank, druhé místo patří Fio bance a finančnímu produktu Fio hypotéka, třetí místo nově získala banka Equa bank s finančním produktem Účelová hypotéka.