Půjčka pro ženy na mateřské

pujcka materska

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené nejsou dnes nijak výjimečné. Řešení finančních záležitostí se nevyhne ani tomuto období. S příchodem potomka přichází i nemilé finanční trable, pokud je žena na výchovu dítěte či dětí sama, může se snadno ocitnou v krizové situaci. Krizovou finanční situaci mohou zachránit půjčky, ale jen ty, u kterých víte, že Vás nezruinují. U bankovních půjček řešíme obvyklý problém a tím je potvrzení příjmů.

Málokterá banka Vám nabídne půjčku bez potvrzení příjmů. Ženy na mateřské dovolené mohou dokladovat příjmy, ale málokterá žena samoživitelka se může chlubit dostatečnou částkou – která banku samozřejmě zajímá. Ať už žena na mateřské shání hypotéku, vyšší úvěr nebo jen půjčku do výplaty – může se setkat s neúspěchem, který obvykle může celou situaci prohloubit.

Nebankovní půjčky pro ženy na mateřské

Nebankovní půjčky do výplaty někdy zvané jako SMS půjčky mohou ženám na mateřské dovolené ulehčit nepříjemné čekání na „výplatu“. Nebankovní společnosti často nenahlíží ani do registru, nepožadují dokladování příjmů a často nabízejí i první půjčku zdarma. Při výběru půjčky je nutné zvážit, zda budeme schopni půjčku splatit a jaká bude výše poplatků a úroků. Solidní nebankovní společnosti Vám nepodstrčí nepravdivé informace, jen je třeba si důkladně přečíst smlouvu a obchodní podmínky. Vždycky raději počítejte s tím, že budete půjčku muset odložit – zajímejte se tedy o to, co se stane, když půjčku nesplatíte. Budete mít možnost půjčku prodloužit? Jaká bude výše poplatků?

Nahlížení do registrů

Nahlížení do registrů je i u nebankovních společností spíše obvyklé, nebankovní společnosti mají k dispozici registr nebankovních úvěrů SOLUS, tento registr obsahuje pouze negativní informace. Tedy informace o klientech, kteří mají problémy se splácením. Spolehlivé a solidní nebankovní společnosti tak chrání Vás i sami sebe. Pokud jste se dostali do opravdu tíživé životní situace můžete využít bezplatnou právní poradnu České advokátní komory.