Půjčka 7

půjčky, finance

Chybí Vám menší obnos před výplatou?

Když už jste vyčerpali všechny tajné finanční zásoby a i „záložní“ fond zeje prázdnotou, je čas začít přemýšlet o nebankovní půjčce. Bez zbytečných průtahů Vám pomůže peněžní záplata od Půjčka 7.

Spousta lidí se dívá na nebankovní půjčky skrze prsty. Možná proto, že se nikdy nedostali do nezáviděníhodné situace, kdy už ani vrácení železné zásoby prázdných lahví peněženku nespasí.

Nikdo se nechce dostat do finančních problémů, ale když už tahle chmura sedne na Váš rozpočet, začněte přemýšlet o krátkodobé nebankovní půjčce. Proč? Protože v bance o půjčování menších částek nestojí a doba vyřízení se může táhnout tak dlouho, že Vám banka trn v patě zatlačí ještě hlouběji.

Nad půjčením peněz je třeba důkladně podumat. Víte proč? Na internetu nekale obchoduje spousta padouchů, kteří se s Vámi párat nebudou. Proto bychom Vám rádi přiblížili nebankovní půjčku od Půjčka 7, s jejíž pomocí Vás krátkodobý úvěr nezruinuje.

Úroky, kterých si ani nevšimnete

Je až překvapující, že má Půjčka 7 tak nízké úroky. Při porovnání s jinými úvěrovými firmami jsou poplatky za úrok téměř zanedbatelné. Ano, jsou to taky peníze. Nejedná se však o přemrštěné částky, ze kterých se Vám při splácení protočí panenky.

Nebankovní půjčku získáte tak rychle, že si ani nestačíte rozmyslet, na co peníze využít. SMS půjčka je vynikajícím řešením pro rychlé přeskočení dočasné finanční tísně. Pokud jste v obchodě narazili na jedinečnou cenu, kterou chcete lapit a nepustit, Půjčka 7 Vám dá možnost šanci nepromarnit.

Jednoduchým zasláním SMSky se roztočí koloběh schvalování, který se zastaví za pár minut. V případě kladného rozhodnutí se peníze ukážou na Vašem účtu do 15 minut.

Věrnost je bonus pro Vás

Pokud všechny své pohledávky zaplatíte včas, můžete se těšit na bonusový program. Loajální klient získá při 3. a 4 půjčce slevou 10%, při 5. a 6. slevu 15% a každá další půjčka po 7. v pořadí Vám přinese 20% úsporu.

Rozmyslete si, než se obrátíte na jinou firmu. Mohli byste přijít o slušné peníze.

Jste rozhodnuti půjčit si? Není to žádná věda. Od získání finančního polštáře Vás dělí pouze několik kroků.

Méně je někdy více

V první řadě si rozmyslete, kolik potřebujete půjčit. Nebankovní půjčka Půjčka 7 nabízí rozpětí mezi 1 000 – 4 000 Kč. Možná si řeknete, že tyto částky nejsou žádný zázrak, ale někdy stačí málo k tomu, abyste „zaplácli“ díru v rozpočtu. Nehledě na to, že když si půjčíte méně, bude se Vám lépe splácet.

Jistě si vzpomínáte na školní léta, když Váš učitelka nutila ovládat násobilku jako „když bičem mrská“. Zde se Vám bude hodit, protože tuto nebankovní půjčku byste měli splatit do 7, 14, 21 nebo 28 dnů.

Bez papírování to nepůjde

Neděste se online formuláře. Bez toho se k nebankovní půjčce nedostanete. Pokud žádáte Půjčku 7 o pomoc poprvé, zadání základních osobních údajů se nevyhnete. Vytvoříte si přístup do firemního systému, který Vám zjednoduší pohled na úvěr a další operace s ním spojené.

Posouzení? Formalita

Teď to nejdůležitější. Víte, jakou částku chcete a na jak dlouho ji potřebujete. Bojíte se napínavého čekání na schválení půjčky? Půjčka 7 jde v tomto ohledu poněkud jinou pěšinkou. Vzhledem k tomu, že si nepůjčuje horentně vysoké sumy, nesnaží se Vám „schvalovatelé“ dělat ze života peklo. Půjčka 7 je totiž jednou z mála, která Vás potěší nadměrně vysokým procentem schvalování. To je pro Vás velice dobrá zpráva.