Jak či kde najít ty největší slevy na internetu? 

Jak či kde najít ty největší slevy na internetu?

Nakupování na internetu se stalo denním chlebem. Je to pohodlné a rychlé řešení, které uspokojí naše potřeby. Jenom kdyby někdy ty nákupy byly o něco levnější, říkají si mnozí. To každodenní utrácení se totiž velkou měrou podepisuje na rodinném rozpočtu. Proto se naučte hledat slevy, které mohou rozpočet trošku ušetřit. Jenže kde je konkrétně hledat? 

Slevové portály mají vždycky něco po ruce 

Kromě toho, že je dobré sledovat srovnávače a předtím, než uděláte nákup zjistit, jestli nakupujete opravdu za tu nejvýhodnější cenu, vyplatí se také sledovat různé slevové portály, kde se slevové kódy i kupony shlukují. Někdy se sice nenajde nic moc, jindy se však upozorní aspoň na výprodeje, kde jsou ceny už tak sníženy o několik desítek procent. 

Při nakupování na internetu se vyplatí na slevové portály zamířit i proto, že mnohé shromažďují i weby, kde je k dispozici takzvaný cashback. Díky němu získáte hodně peněz zpět. Respektive čím více utratíte, tím více se vám také vrátí. A tomu se říká výhodné nakupování, nemyslíte? 

Instagram také pomáhá 

V tomto směru vám může pomoct i Instagram, sociální síť, která rozhodně není jenom pro sdílení vašeho dne. Najdou se totiž profily, které shromažďují aktuální akce, kupony a slevy, na které automaticky dávají i kódy, pokud kódy snižující cenu existují. 

Když je budete odebírat, můžete narazit na opravdu výjimečné akce zavčasu, na které byste jinak možná ani nepřišli, ne-li přišli později. 

Odebírejte newsletter 

I když po odebírání newsletteru se vám začne e-mailová schránka plnit mnohými propagačními materiály, na druhou stranu vám čas od času přijde i slevový kód, případně z první ruky zjistíte, jaká akce se zrovna chystá, nebo jaký výprodej byl spuštěn.  

Odběratelé newsletteru mají většinou lepší přehled o všem, co se na e-shopu děje, to je ostatně onen benefit, který e-shop slibuje za svěření e-mailu do databáze.