Zaplo.cz

půjčky, finance

Od zaplo.cz dostanete první půjčku zdarma

Je před výplatou a Vy nemáte ani na rohlík? Sedíte a vrtá Vám hlavou, jak to všechno vyřešit, aniž byste museli přeplácet bláznivé sumy za půjčení pár tisícovek? Jděte do toho s chladnou hlavou. Zaplo.cz Vám daruje první půjčku bez jakýchkoliv poplatků.

Počkat, počkat. Není tohle zase nějaká habaďůra? Kdo Vám dneska půjčí jen tak zadarmo? Vždyť úvěrové společnosti z půjček žijí, tak proč by někomu dávali první půjčku bez úroků? Budete se divit, ale až si přečtete pár řádků o Zaplo.cz, uvěříte.

Zaplo.cz, nejlepší finanční kamarád

Na koho se prvně obrátíte, když máte hodně hluboko do kapsy? Nejspíš na nejlepšího kamaráda, který má pro podobné situace pochopení. Jenže co když je přítel na tom ještě hůr než Vy? Na scénu vstupuje další dobrý kámoš, Zaplo.cz.

Většina poskytovatelů půjček se příliš neliší. Každý se pohybuje v určitém finančním rozpětí a nabízí téměř podobné termíny splatnosti. Dalo by se říci, že při výběru je problém se rozhodnout, protože žádná úvěrová společnost nevyčnívá. Zaplo.cz je minimálně v jednom ohledu výjimečné. Jako jediná Vám pomůže získat půjčku bez úroku. Jak na ni?

Jak to zařídit, abyste získali peníze zdarma?

Jestli u Zaplo.cz žádáte o půjčku bez úroků poprvé, můžete na ni dosáhnout bez plnění speciálních požadavků. Konkurenční společnosti Vás obvykle zatahují do šílených bludišť, slibují hory, doly, ale nakonec Vám zbydou jenom oči pro pláč.

Nemusíte se obávat ani toho, že Vám Zaplo.cz zdarma poskytne jenom pár „drobáků“. V rámci první půjčky zdarma si můžete utrhnout sumu od 1 000 do 8 000 Kč. To už je slušná cifra bez jediného úroku. Nemyslíte?

Je tu jedna věc, kterou ale musíte udělat (nebojte, není to nic hrozného): Vyplnění online formuláře je samozřejmostí, k tomu přiložíte kopii občanského průkazu a odešlete verifikační platbu 1 Kč, která slouží k ověření totožnosti. Tohle pro Vás bude maličkost.

Sudá & Lichá a další půjčka zdarma je doma

Vážně, vyčerpáním první půjčky bez úroků to nekončí. Teď už to nebude tak jednoduché, ale nic zásadního za tím nehledejte. Jedinou podmínkou je, mít po ruce bankovku a sledovat Facebook Zaplo.cz.

Na Facebooku se každé úterý objeví příspěvek s textem „Sudá & Lichá“. To je znamení pro všechny hráče, kteří si rádi zkrátí čas zábavnou hrou. Vaším úkolem je z jakékoliv papírové bankovky sečíst číslice, které po Vás bude Zaplo.cz chtít. Jestli se tento součet bude rovnat s příspěvkem, cvaknete bankovku se sériovým číslem a hodíte ji na Facebook jako komentář. A dál?

Nejvyšší součet vyhrává další půjčku zadarmo. A pokud máte štěstí ve hře a budete Vás to bavit, o tuto výhodu k nezaplacení můžete hrát opakovaně.

Bezpečnost především

V dnešní době už se nemusíte bát, že si půjčujete od nějakých „šmelinářů“. I Zaplo.cz je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která dá ruku do ohně za to, že schvalované rychlé půjčky jsou vždycky spolehlivé, férové a transparentní.

Pro klienty je členství v Asociaci skvělou pojistkou. Můžete si být 100% jisti, že i při potížích splácet na Vás společnost nenavalí skryté poplatky. Proto při rozhodování vždy dbejte na to, abyste u úvěrové společnosti viděli symbol Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

S nastavením výše půjčky a dobou splatnosti si u Zaplo.cz můžete pohrát. Vyberete si částku od 1 000 do 15 000 Kč, zvolíte dobu splatnosti 7 až 30 dnů a máte vystaráno. Jediným háčkem je, že pokud si půjčujete poprvé, získáte maximálně 8 000 Kč. Při druhé půjčce se částka zvyšuje na 10 000 Kč, při třetí na 12 500 Kč a až v dalších dosáhnete na maximálních 15 000 Kč. S tímto systémem se však setkáte téměř u všech úvěrových společností.