Půjčka z pohodlí Vašeho domova od Zaplo.cz

rychla nebankovni pujcka

Pokud jste již překonali prvotní strach z nebankovních půjček, tak teď už zbývá jen uvěřit tomu, že rychlou nebankovní půjčku můžete sjednat pohodlí Vašeho domova a to bez jakéhokoliv osobního či telefonického kontaktu. Právě takovou půjčku nabízí Zaplo.cz!

Zaplo.cz je flexibilní i v tom, že nemusíte podepisovat smlouvu. Nenavštíví Vás ani kurýr, který by ověřoval Vaši totožnost. Veškeré úkony probíhají on-line. Nicméně některé kroky přeci jen nějaký ten čas zaberou. V první řadě musíte nasketovat či vyfotit svůj občanský průkaz a odeslat verifikační platbu. Tím to všechno končí! Nebo spíše začíná – půjčku musíte následně splatit v daném termínu či zažádat o její prodloužení. To jsou úkony, které již zpoplatněny jsou.

První půjčka zdarma od Zaplo.cz

Pokud si od Zaplo.cz půjčujete poprvé, máte první půjčku zdarma. To znamená, že neplatíte žádné poplatky, ani úroky. Sympatické na Zaplo.cz je, že to tak skutečně je. Zaplo.cz je transparentní, nic neskrývá ani Vám nic nevnucuje.

Půjčí skoro každému

Dobrá zpráva je, že Zaplo.cz půjčky schvaluje, a to v hojném počtu. Půjčka je vhodná pro studenty, pro ženy na mateřské dovolené i pro důchodce a OSVČ. Vyřízení půjčky trvá pár minut, čekání na přijetí verifikační platby trvá maximálně jeden den. Další den máte peníze již na svém účtu. Zkrátka půjčka od zaplo.cz je ideální. Pokud tedy nepotřebujete půjčit peníze do pěti minut – to Zaplo.cz naštěstí ani neslibuje.