Půjčka Credit Portal

půjčky, finance

Ani blesk Vám půjčku rychleji nedoručí

Jste stovky kilometrů od domova, z motoru se začne kouřit a je jasné, že s tímhle autem daleko nedojedete. Co dělat, když na opravu nezbývají peníze? Každá situace má řešení.

Nikdo nechce, aby se mu porouchalo auto, nebo se mu přihodila podobně nepříjemná situace. Dneska každá „sranda“ něco stojí a je téměř nemožné mít po ruce tučnou finanční zásobu. Pokud se dostanete do svízelné situace, která Vám neumožní půjčit si od přátel či od rodiny, existuje schůdné řešení. Rychlá půjčka od CreditPortal patří mezi nejbleskovější na našem trhu. Chcete ji poznat blíž?

Etika se s rychlými půjčkami nevylučuje

CreditPortal se chce odlišit. Už první seznámení s touto společností ve Vás vzbudí dojem důvěry. Lidé v CreditPortal jsou odborníci s dlouhodobými zkušenostmi na finančním trhu. Její služby a produkty jsou vypracovány tak, aby opravdu pomohly v situaci, kdy Váš rozpočet není schopný pokrýt nenadálé náklady.

Věřte, nevěřte, ale i ve finanční sféře existují společnosti, které si chtějí vydělat poctivě. Rychlá půjčka od CreditPortal klientům nevtlouká klíny do hlavy, které je donutí si za každou cenu půjčit. Firma si totiž zakládá na transparentnosti a informovanosti zákazníků. „Zodpovědnost úvěrování“ a „Klientovo desatero zásad zodpovědného půjčování“ mluví na vše.

CreditPortal ke svému lidskému přístupu nabízí ještě něco navrch. Co to je?

Jde to i bez bankovního účtu. Je to možné?

Každá zdánlivě neřešitelná situace má minimálně jeden únikový východ. Čtěte pozorně a důležité informace si někam zapište, protože CreditPortal by Vás jednou mohl vytáhnout z pořádné bryndy.

Benzínka jako bankomat bez platební karty

Obvyklá rychlá půjčka má jedno úskalí – není zase tak rychlá. Administrativní procesy zaberou nějaký čas, ale vždycky potřebuje bankovní účet, na který Vám půjčka přijde, nebo se musíte osobně setkat s kurýrem.

U CreditPortal tyto komplikace odpadají. Jako jediná úvěrová společnost u nás můžete zažádat o půjčku prostřednictvím internetu či telefonu a peníze si vyzvednete na jakékoliv ze 191 benzínových pump EuroOil.

O rychlou půjčku si zažádáte online a peníze vyberete do 15 minut. Není to skvělé?

Platební karta Blesk peněženka, peníze bez starostí

Hodilo by se Vám spíš mít rychlou půjčku na platební kartě, ale chcete je hned? CreditPortal myslí i na tyto situace, protože nabízí možnost, že schválenou půjčku převede na speciální platební kartu Blesk peněženka, kterou si můžete koupit v každé trafice za 125 Kč. Po schválení krátkodobého úvěru nedostanete peníze rychle, ale okamžitě, včetně víkendů. Blesk peněženka funguje jako plnohodnotná platební karta, takže s ní můžete platit ve všech obchodech, restauracích, vybírat z bankomatů.

Rychle a bez háčků

Rychlá půjčka od CreditPortal je tak zajímavou kvůli svým nadstandardním výhodám, ale peníze si můžete půjčit také běžným způsobem, klasickým převodem na účet.

Vyberete si libovolnou částku do 30 000 Kč, nastavíte dobu splácení až na 30 dní, vyplníte žádost o půjčku, počkáte na schválení a peníze letí na Váš účet za pouhých několik minut. U CreditPortal nehledejte žádné záludnosti. V „úvěrové kalkulačce“ jasně vidíte, kolik si půjčujete, do kdy to máte splatit a kolik Vás bude rychlá půjčka stát.

Při první rychlé půjčce u CreditPortal však počítejte s tím, že maximální úvěrová částka bude 3 000 – 5 000 Kč. Při opakovaném využívání služby se bude finanční limit zvyšovat.

Pokud potřebujete menší časovou rezervu na splácení, samozřejmostí je možnost prodloužení půjčky. Jde to snadno v klientském profilu, který vznikl při první registraci.