Jackie Chan i Will Smith. To jsou hvězdy patřící k nejlépe placeným hercům světa

Jackie Chan i Will Smith. To jsou hvězdy patřící k nejlépe placeným hercům světa

Milujete sledovat filmové snímky? Pokud ano, určitě byste dokázali vyjmenovat několik filmových herců z paměti. Většina lidí vyjmenuje hollywoodské herce, jelikož ti jsou na filmových plátnech opravdu nejvíce vidět. V poslední době se objevují na filmových plátnech jedni a ti samí herci, proto člověka napadne, že jejich výdělky musí být opravdu do nebe sahající. Podívejme se proto na nejvíce vydělávající herce světa.  

Časopis Forbes každým rokem sestavuje žebříček nejlépe placených herců světa. Každým rokem je tento žebříček velice zajímavý. Jelikož byl žebříček sestaven i nyní, nabízí se otázka, jací filmoví herci se umístili v desítce nejlépe placených hvězd filmového plátna.  

Mezi nejlépe vydělávajícími herci se nachází Jackie Chan a také Will Smith 

Než se podíváme na naprostého vítěze žebříčku nejvíce vydělávajících herců světa, podívejme se na ty, kteří se umístili na nižších pozicích. S odřenýma ušima se do první desítky nejvíce vydělávajících herců současnosti probojoval Will Smith, který letos zazářil třeba v remaku animovaného příběhu Aladin. Jeho roční výdělky dosáhly pětatřiceti milionů dolarů. Před ním se umístil například oblíbený komik a herec hrající hlavně v komediích Adam Sandler, který letos vyšel ven se snímkem pro Netflix, kde si zahrál po boku jedné z nejvíce sexy hereček – Jennifer Aniston. Jeho výdělky dosáhly sedmapadesáti milionů dolarů.  

Do první pětky se se svým ročním příjmem osmapadesát dolarů probojoval Jackie Chan nebo třeba Chris Hemsworth, který si přišel na šestasedmdesát milionů dolarů hlavně díky filmům od studia Marvel.  

První místo obsadil Dwayne Johnson 

Největší sympaťák na světě – i tak lidé komentují čerstvě ženatého herce Dwayna Johnsona, který si letos zahrál třeba v dalším volném pokračování ságy Rychle a zběsile. Usadil se letos na první příčku žebříčku nejvíce vydělávajících herců světa, a to se svými příjmy dosahující skoro devadesáti milionů dolarů.