Jaké zajímavé brigády nám přinesou peníze?

Zajímavé brigády

Peníze jsou dnes nutností. Pokud je málo peněz, nemůžeme si dovolit koupit to, po čem toužíme. Jestliže tedy někdo vydělává málo, většinou se snaží o to, aby si ještě stranou vydělal tolik, kolik skutečně potřebuje. Naštěstí se nyní v České republice potřebuje hromada zaměstnanců, a tak nabídky brigád jenom rostou. Brigády jsou naprosto skvělé, protože nám mohou zaručovat druhý příjem. Nemusíte navíc na brigády chodit ještě třeba po práci, když jste unavení, ale můžete si na ně zajít o víkendu, když máte čas.

Brigád dnes najdete na internetu opravdu habaděj. Pokud potřebujete peníze, neotálejte a hned pošlete životopis do firmy, v níž atraktivní přivýdělek nabízejí. Nyní vám přinášíme pár tipů na zajímavé brigády, které vám mohou přinést poměrně slušné peníze navíc.

• mikulášská nadílka

Jelikož tady byl prosinec, rostla poptávka po Mikuláších, čertech a andělech. Mikulášská nadílka se k prosinci váže a největší radost z ní mají děti. Právě kvůli dětem se v mnohých obchodních centrech skutečně konají tyto akce, během kterých bytosti obdarují děti sladkostmi, pokud zazpívají nebo zarecitují písničku či básničku.

A právě na tyto akce se hledají lidé, kteří by se oblékli do kostýmu čerta, Mikuláše nebo anděla a kteří by potěšili děti jenom tím, že s nimi chvilku budou. Často se za takovou jednorázovou brigádu nabízí i několik tisíc korun. Peníze jsou často vyplaceny hned po mikulášské nadílce. Proto si letos tuhle příležitost nenechte ujít.

• hostesky

Pokud mají dívky během víkendu čas, není nic lepšího, než vzít nejlepší kamarádku a přihlásit se na nějakou propagační akci nějaké firmy, na které by holky mohly dělat hostesky. Taková hosteska má totiž přes sto, sto třicet na hodinu, což je slušná odměna za to, že zdravíte lidi a roznášíte jim kávu či stojíte u stánku a rozdáváte letáky. Často bývá výdělek vyplacen ihned po akci, a to se taky vyplatí!