Jak ušetřit při online nakupování?

Jak ušetřit při online nakupování?

V poslední době roste výrazně zájem o nakupování na internetu. Lidé nakupují na internetu opravdu všechno, dokonce už začali nakupovat na internetu i potraviny, pro kteří dříve chodili do klasických supermarketů nebo hypermarketů. Zkrátka tímto způsobem chtějí ušetřit čas. Nemusí se navíc plahočit s těžkým nákupem, pokud nejsou majitelé osobního automobilu. Zároveň se nemusí starat o to, jestli něco náhodou nezapomenou nebo jestli najdou v obchodě opravdu všechno, co potřebují.  

Bohužel online nakupování však svádí i k čím dál většímu utrácení. A nikdo netouží po tom, aby ho nákupy na internetu stály veškerou jeho výplatu. Abyste na internetu neutratili opravdu všechno, poradíme vám několik fint a triků, jak i při online nakupování ušetřit nějakou tu korunu. 

Hledejte slevové kupony 

Než si něco koupíte na internetu, měli byste si prohledat stránky se slevovými kupony. Možná mezi nimi najdete slevový kód, který by vám snížil cenu vaší objednávky minimálně o deset procent. Takových kuponů najdete na internetu opravdu mnoho, stačí jen do internetového vyhledávače zadat jméno konkrétního e-shopu a slovní spojení “slevový kód“.  

Slevu lze získat i při odběru novinek daného e-shopu, které hravě můžete hodit do spamu nebo do hromadných zpráv, kde vás zprávy nebudou obtěžovat, ale slevový kód ve výši deseti procent vám bude i přesto přidělen.  

Využijte možnost získat cashback 

Mnohé internetové obchody vrací určitou sumu z nákupu zpátky do peněženky. Při nakupování tak rázem budete rovnou vydělávat, a to se vyplatí. Ne však všechny e-shopy to dělají, je třeba se o tom informovat. Některé internetové obchody to umožňují jen prostřednictvím internetových peněženek, které se vám však rázem začnou plnit doslovným bohatstvím. Z online peněženek je však možné si samozřejmě peníze kdykoliv převést na běžný účet.