Jaká půjčka je bez registru a online?

pujcka bez registru

Už jste si v minulosti půjčili. Jenže jste si svoje příjmy a výdaje tak nějak nedobře spočítali. Takže to pak spočítal vám. Kdo? Registr dlužníků. Pro jistotu jich v České republice funguje hezká řádka. Třeba Centrální registr úvěrů, který spravuje Česká národní banka, nebo Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o., jinak zván Nebankovní registr klientských informací, či Czech Banking Credit Bureau, a.s. alias Bankovní registr klientských informací.

Takové registry budou informovat o vaší platební morálce. To znamená o výši vašich závazků i o tom, které z nich jsou už po splatnosti. Záznam v registru pak může znamenat, že při žádosti o půjčku budete mít zkrátka smůlu a bude to důvod, proč vám bude zamítnuta, a to i pro naprostou maličkost. Nemusíte být hned notorický dlužník. Možná jste se opozdili prostě nedopatřením. Navíc mnoho registrů vede nejen záznamy o vašich půjčkách, ale také monitoruje placení dalších výdajů, jako je třeba elektřina. Takže co s tím, když už jste v registru jednou uvedení? Ještě to pro vás nemusí být definitivní překážka. Jak to?

Existuje alternativa v podobě půjčky bez registru. Což znamená, že poskytovatel si buď tyto záznamy prověří, ale schvalovací kritéria jsou mnohem mírnější, případně registry nesleduje vůbec. Tento typ vždy poskytují instituce nebankovní, které berou ohled na to, jak závažného prohřešku jste se při splácení předešlých závazků dopustili. Banka k vám takto shovívavou nebude.

Bez registru si v zásadě můžete poměrně úspěšně půjčit malé sumy do pěti tisíc v podobě takzvaných mikropůjček. Ovšem lze se takto dostat i k vyšším obnosům, je možné získat i stovky tisíc.

Navíc je vyřízení takové půjčky bez registru i velmi jednoduché. Nemusíte kvůli ní jít nikam na pobočku, lze si ji sjednat přímo online z vašeho domova. Podobně nekomplikované bývá i jejich schvalování, svoje peníze můžete mít už během několika málo minut.