Využijte zbytky výprodejů a prodejte to za dvojnásobek

využijte zbytky výprodejů

Hlavně nákupní maniačky, které jsou v obchodních domech takřka nonstop, milují výprodeje. Ty nás navštíví hlavně ke konci sezony, tedy většinou na konci léta, podzimu, zimy a jara. Musí se totiž rychle uvolnit místo pro zboží, které je určeno pro sezonu následující. Letos se nám letní výprodeje trochu protáhly, tudíž můžeme často nakupovat zlevněné zboží ještě nyní.

Samozřejmě asi dojdete na to, že se vám v obchodech nic nelíbí, ale to neznamená, že se to nemůže líbit někomu jinému. Dneska si lze přivydělávat různě – hlavně tak, že si rozprodáte věci, co máte doma a co nepotřebujete. Nemusíte však rozprodávat jenom to, co najdete ve skříni, ale také uvažujte trochu ekonomicky a vybírejte si věci z výprodejů, které se mohou lidem trochu líbit.

Jak se říká – sto lidí, sto chutí. O vkusu na módu to platí zrovna tak. Nějaký top se nemusí líbit vám, ale může se líbit naprosto někomu jinému, kdo tento kousek v obchodech třeba už nesehnal.

Prodejte to za dvojnásobek!

Samozřejmě myslete na to, že musíte něco vydělat. Zkuste tedy nabídnout dvojnásobnou cenu a postupně snižujte. Přesně tak se zlepšuje finanční situace. Mnoho žen tak začalo dokonce podnikat – i vás to třeba může potkat.

Na internetu existuje řada bazarů, kde to můžete prodat. Mezi nejoblíbenější se řadí vinted.cz, který prodává věci značkové i neznačkové, staré či nové. Zaregistrovat se může každý a prodává se bez poplatků.

Využijte bazary ve vašem městě

Ovšem pokud nejste zrovna počítavý typ, pak se registrujte do nějaké burzy nebo do nějakého bazaru. V poslední době se takové akce konají velice často. Jsou velice oblíbené. Vždycky se zaplatí jenom registrační poplatek a je to.

Hojně se pořádají hlavně ve velkých městech. Každý den se třeba sjíždějí do Elektry v Praze, kde je velké prostranství právě na takové bazary. V mnoha přízemních garážích i v Brně probíhají čistě módní bazárky či takzvané „blešáky“, kterých můžete být součástí.