Vánoční dárky vyrábějte a ušetřete!

Vánoční dárky vyrábějte a ušetřete

Pomalu ale jistě nám blíží vánoční svátky, které se jako obvykle ponesou v duchu uklízení a pečení cukroví. A taky samozřejmě nesmíme zapomenout na davové šílenství, které zanedlouho vypukne ve všech obchodních domech, když budou chtít lidé koupit ty nejlepší vánoční dárky na poslední chvilku. Abyste tomuto vánočnímu šílenství předešli, je třeba, abyste začali nakupovat vánoční dárky už nyní. Pokud vás to ale nemá zruinovat a nechcete chodit do obchodních center, jenom stačí, abyste si vánoční dárky vyrobili.

Existuje mnoho způsobů, jak si můžete levně vyrobit vánoční dárky. Nejlepší dárky jsou stejně ty od srdce, kterými vyrobené dárky rozhodně jsou. Pokud nevíte, jaké dárky si můžete vyrobit a s jakými dárky si obdarovaný bude jistý, že se jedná o něco naprosto originálního, přinášíme vám pár tipů.

• fotopolštáře

Velice originální dárek je například fotopolštářek. Polštář jako takový koupíte za pár korun například v obchodních domech IKEA nebo při aktuálních slevách v obchodech značky JYSK. K tomu je nutné, abyste pohledali ve skříních nějaké hezké fotky, které máte s obdarovanou osobou, a pak už jenom zajděte do nějaké tiskárny, kde vám to za pár korun natisknou dle vašeho gusta. Originalita bude zajištěna a nebude to nic stát.

• lakované hrníčky

Dalším zajímavým dárkem jsou lakované hrníčky. K tomu si stačí koupit jednobarevný hrníček (například bílý), který koupíte opět v obchodních domech IKEA za poměrně nízké ceny (zhruba za třicet korun). K celkové výrobě vám potom stačí už jenom staré laky na nehty, které si vlijete do mísy s horkou vodou (třeba tři až pět barev, které k sobě jdou). Do této vody s laky poté ponoříte hrníček a hrníček následně vyndáte. Lak se dokonale přichytí na hrníček a ani myčka o nesmyje. I toto je originální dárek, který nestojí nějak mnoho.