Půjčka zcela bez úroků? Aktuální přehled nabídek, kde si půjčíte peníze s nulovým úrokem

Půjčka zcela bez úroků

Nebankovní půjčky jsou synonymem dnešní doby. Zajímají stále více žadatelů, ať už jde o podnikatele, běžné zaměstnance nebo postarší občany. Nutno však zmínit, že mezi řadou úvěrově nepolíbených klientů vyvstávají nejrůznější pochybnosti, zda právě daná půjčka bude tím nejlepším východiskem.

Pokud nemáte dostatek referencí ze svého okolí, je na místě, že jste podezřívaví. Nebankovní segment ale myslí i na takové zákazníky a nabízí velice efektivní řešení.

Půjčka s nulovým úrokem

Je to první půjčka zdarma, jejíž název do jisté míry vše prozrazuje. Tato možnost je samozřejmě nabízena jen u vybraných poskytovatelů, jež si svých klientů váží a chtějí jim ukázat, že jejich nebankovní produkty patří mezi ty nejlepší. A jaké jsou charakteristické vlastnosti první půjčky zdarma?

  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Vyhnete se všem skrytým platbám
  • Získáte nulovou úrokovou sazbu

Ve výsledku to tedy vypadá tak, že si půjčíte například 5 000 Kč a po určité době vrátíte opět 5 000 Kč. Ani o korunu navíc. To vám umožní projít si celým schvalovacím procesem, přes výplatu peněz až po jejich vrácení. Tím si ověříte, že vámi zvolený finanční produkt stojí opravdu za to.

Omezení první půjčky zdarma

Výše popisované řádky působí až moc slastným dojmem, ale jsou naprosto pravdivé a reálné. Připravit se musíte pouze na jediné zásadní omezení. První půjčka zdarma na účet je vyplácena pouze novým zákazníkům a lze si využít jen jednou. V okamžiku, kdy budete chtít půjčku upotřebit vícekrát, počítejte s běžnými splátkovými podmínkami.

Náš tip: První půjčka od Zaplo zdarma až do výše 8000 Kč

Uvědomit si musíte také to, že tento model úvěrování je takovou pomyslnou půjčkou na zkoušku, takže nemůžete očekávat žádné horentní sumy. První půjčka zdarma je půjčována v řádu stovek korun až tisíců. Ty jsou obvykle splatné do následujícího měsíce.

Jaké společnosti nabízí první půjčku zdarma?

Jestliže si chcete na vlastní kůži vyzkoušet možnosti nebankovního segmentu, pak navštivte internetový portál Okfin.cz. Ten mimo jiné prezentuje také velké množství nebankovních produktů zdarma, respektive první půjčka zdarma.

Skrze tento online projekt máte navíc jedinečnou příležitost, požádat o úvěr bez nutnosti návštěvy jakékoliv společnosti, a to z pohodlí domova přes internet. Tento proces vám zabere jen pár minut a peníze se objeví na vašem bankovním účtu co nevidět.

Vyzkoušejte první půjčku zdarma, která vás uvede mezi nebankovní úvěry tou nejpohodlnější a nejbezpečnější cestou. Během okamžiku zjistíte, že jste se vydali správným směrem.