Nový nábytek i elektrospotřebiče. To ale není jediné, na co si nyní půjčujeme

Nový nábytek i elektrospotřebiče

Jelikož jsou půjčky snadno dostupné, půjčujeme si na ně takřka denně. Jsou k dispozici neustále, můžeme o ně zažádat online, což je pro mnohé z nás velice atraktivní. Mnohé nebankovní online půjčky jsou navíc a účtu do několika minut, o to se stávají online půjčky ještě atraktivnější. Protože se blíží vánoční svátky, na které nás upozorňují v obchodech už pár měsíců, začíná se také zvyšovat počet poskytnutých půjček. Lidé si půjčují už dopředu, jelikož půjčkám ihned na účet zrovna nevěří. Jenže na co si už nyní půjčují?

Nábytek je první v pořadí

Nejvíce si půjčujeme na nábytek. Mnozí lidé jsou si moc dobře vědomi toho, že nábytek nepřijde za pár týdnů, ale že dodávka se může protáhnout i na jeden dlouhý měsíc. Zažádat o půjčku je tedy dobré nyní, aby stihly peníze na účet zavítat a stejně tak se stihlo koupit vysněný nábytek, který se má naložit pod vánoční stromeček.

Pokud se rozhodnete koupit si nábytek, postačí vám nebankovní půjčky. Nábytek obvykle nepřesáhne sumu několika desítek tisíc korun, tudíž nebankovní půjčky bohatě postačí.

Další v pořadí jsou elektrospotřebiče

Půjčujeme si také na elektrospotřebiče. Opět je půjček na elektrospotřebiče v této době mnoho, jelikož si lidé chtějí nový spotřebič nadělit pod stromeček. Druhá vlna půjček se však spustí až v prosinci, kdy o elektrospotřebiče bude nevídaný zájem. Nejvíce se půjčuje na sušičky nebo případně na nové pračky a myčky.

A telefony jsou v žebříčku také

Nesmíme zapomínat ani na telefony. Telefony, notebooky, iPady či počítače jsou dalšími věcmi, za které utrácíme i v době, kdy na ně nemáme peníze. Proto si na ně půjčujeme, většinou si na ně ale můžeme našetřit. Bohužel lidé chtějí mít všechno hned, proto si raději berou méně výhodnou půjčku, která jim může v dalších měsících jen zkomplikovat život.