BLACK FRIDAY se blíží! Buďte na pozoru

BLACK FRIDAY

Dnes všechno moc stojí. Mnoho lidí nevydělává tolik, kolik by si přálo, proto si nemůže koupit všechno to, co se jim líbí a co by si přáli. Pokud však přijdou výprodeje, není čas ztrácet čas. Výprodeje nám přinesou fantastické věci za minimální ceny – a toho by jen hlupák nevyužil. Podzimní výprodeje se už pomalu blíží ke konci, ale zanedlouho k nám zavítá jeden den, kterému se říká „BLACK FRIDAY“, během kterého nás v obchodech překvapí takové slevy, že nás bude až zrak přecházet.

Jistě tento černý pátek znáte. Snad ve všech obchodech se po celý den nabízí velice vysoké slevy. Slevy se týkají hlavně elektroniky a nábytku, ale taky byť menší slevy zamíří i do obchodů s oblečením nebo s kosmetikou.

Black Friday většinou využíváme pro koupi vánočních dárků, kdy všechno stojí takřka polovic. Jestli nechceme, aby nás vánoční dárky zruinovaly, nakupujeme právě v tento den.

Na který den letos BLACK FRIDAY připadá?

Letos černý pátek připadá na 24. listopad, proto buďte ve střehu a do obchodů zamiřte hned v devět hodin ráno, dokud bude v obchodech ještě všechno ve všech velikostech. Až se do obchodů narvou davy lidí, už jen stěží najdete to, co potřebujete a ve své velikosti.

Obchody lákají zákazníky už nyní!

Některé obchody už dokonce začaly své zákazníky lákat dopředu. V televizi se setkáme s mnoha zajímavými reklamami, které na tento den upozorňují. Například taková Alza. Tento internetový obchod je známý díky svému až otravnému železnému mimozemšťanovi, které nám ťuká na obrazovku televize. Třeba tento obchod již nyní připomíná černý pátek a už nyní si tak získává zákazníky na svou stranu.

A jak už jste mohli vydedukovat – černý pátek se netýká jenom kamenných prodejen, ale hlavně i internetových obchodů, v nichž tak najdete velké slevy na věci, po kterých třeba už delší dobu toužíte.