Aktuální žebříček nejoblíbenějších půjček

půjčky

Půjčit si je někdy nezbytné. Většinou si půjčují ty rodiny, které bohužel mají nedostatečnou finanční rezervu nebo nemají žádnou finanční rezervu. Finanční rezervy jsou skvělé, protože nemusíte si půjčovat nebo zasahovat do běžných financí domácnosti, s nimiž musíte vyžít po celý měsíc. Z takové finanční rezervy můžete vzít peníze tehdy, kdy se vám něco pokazí, kdy budete marodit a vaše výplata bude stát za zlámanou grešli nebo také v mnoha dalších podobných případech. V takových případech jste za své šetření opravdu rádi. Pokud si však nešetříte a dostanete se do takové situace, bohužel vám život zkomplikuje půjčka, která bude opravdu nepříjemným hostem ve vašem životě.

Mnohdy se díky půjčkám a jejich splácení/ nesplácení dostanete do mnohých finančních potíží ještě posléze. Jelikož vám peníze nespadnou z nebe a vy se třeba nebudete chtít nebo nebudete se moci uskromnit, pak nebudete moct splácet. Na splácení si tedy vezmete další půjčku a na splácení té další zase další půjčku. Tak to půjde dokola a dokola a vy se najednou nebudete moct vymanit z koloběhu půjček. Než si tedy půjčíte, zaměřte si na takovou půjčku, kde je to se splácením možné trochu změnit, kde se můžete trochu zpozdit nebo kde to jde trochu vyjednat. Podívejte se na aktuální žebříček půjček, které jsou klienty ohodnocovány jako dobré a férové.

• ZONKY

Pro lidi, od lidí – to je aktuální motto této nebankovní instituce, která vám půjčí peníze na danou věc. Tedy půjčí vám samozřejmě lidé a vy to pak splácíte lidem. Dostala se do podvědomí především díky televizním chytlavým reklamám a její popularita následně stoupla díky tomu, že se ukázalo, že tato instituce je opravdu férová a nechce vás dostat do patové situace.

• TESCO půjčka

Kupodivu je dobře hodnocená také TESCO půjčka. Ta totiž půjčuje i minimální částku peněz za relativně vhodné úroky. Splácení je v mnohých případech možné i pozměnit, ale samozřejmě jsou na to určitá pravidla, podle kterých by se měli zájemci o půjčku řídit.